Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Regulamin E-Wydań Gazety Wyborczej

 

§1

Regulamin określa zasady wydawania klientom kin Helios dostępów do e-wydań Gazety Wyborczej.

§2

Podmiotem organizującym akcję promocyjną jest HELIOS S.A. z siedzibą w Łodzi (90-418) przy Al. Kościuszki 17, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005092, REGON 471544933, NIP 725-14-82-632 i kapitale zakładowym w pełni opłaconym w wysokości 1.156.346,40 PLN.

§3

Akcja promocyjna jest przeznaczona dla klientów sieci kin Helios dokonujących rezerwacji lub zakupu biletów za pośrednictwem serwisu www.helios.pl.

§4

Dostępy do e-wydań Gazety Wyborczej są przydzielane dokonującym rezerwacji lub zakupu biletów za pośrednictwem serwisu helios.pl aż do wyczerpania limitu e-wydań przypisanych w danym dniu danemu kinu „Helios”.

§5

Ilość udostępnionych e-wydań Gazety Wyborczej jest niezależna od ilości biletów zarezerwowanych lub kupionych za pośrednictwem serwisu helios.pl przez danego klienta w ramach jednej transakcji (rezerwacji lub zakupu) przeprowadzonej za pośrednictwem www.helios.pl.

§6

Informacja o udostępnionych e-wydaniach Gazety Wyborczej jest prezentowana klientowi za pośrednictwem serwisu helios.pl w podsumowaniu rezerwacji lub transakcji. Informacja o kodzie dostępu do e-wydania oraz adresie internetowym e-kiosku może zostać przesłana klientowi na wskazany adres e-mail wyłącznie na życzenie (pytanie zadawane jest równocześnie z wyświetlaniem informacji o udostępnionym e-wydaniu). Klientom, którzy nie skorzystają z możliwości przesłania kodu dostępu do e-wydania Gazety Wyborczej na adres poczty e-mail i/lub nie zanotują sobie wyświetlonej informacji, organizator akcji promocyjnej nie oferuje usługi odzyskiwania utraconych informacji niezbędnych do skorzystania z e-wydania Gazety Wyborczej.

§7

Kod dostępu do e-wydań Gazety Wyborczej jest ważny wyłącznie dla wydań (dat) wskazanych w wiadomości e-mail wraz z informacją o kodzie dostępu.

§8

Dostęp do e-wydań Gazety Wyborczej jest bezpłatny dla klientów używających kodów otrzymanych od sieci kin Helios w ramach niniejszej akcji promocyjnej.

§9

Akcja promocyjna rozpoczyna się od 12 grudnia 2011 roku i trwa do odwołania.

§10

Reklamacje dotyczące akcji promocyjnej należy składać na adres kontakt@helios.pl

§11

Niniejszy regulamin zostanie udostępniony do wglądu w serwisie helios.pl