Szanowny Widzu Heliosa,

Przejdź do strony »

Oferta pracy

Szczegóły

Ogólnopolska Sieć Kin Helios S.A. w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do Działu Projektów Specjalnych, osoby chętnej do pracy na stanowisku:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Nr ref. KPS/RAD/2021

Termin składania aplikacji: 31 maja 2021
Miejsce pracy: Radom

Poszukujemy osób kreatywnych, dobrze zorganizowanych, nie bojących się nowych wyzwań przy pracy dla ogólnopolskiej sieci kin.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe
  • Kreatywność, samodzielność i rzetelność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych oraz zainteresowania w zakresie filmu, muzyki, teatru czy innych kierunkach alternatywnych do kinowych
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie

Obowiązki:

  • Kreowanie, koordynowanie i zarządzanie wybranymi projektami
  • Współtworzenie i realizacja planu działań marketingowych
  • Koordynacja nad przygotowywaniem i profilowaniem treści
  • Nadzór nad tworzeniem i zlecanie materiałów promocyjnych drukowanych, internetowych oraz audio/video
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji projektów
  • Prowadzenie analizy rynku i konkurencji
  • Tworzenie prezentacji oraz statystyk prowadzonych projektów
  • Raportowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat e oparciu o umowy o pracę
  • Pracę w interesującym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju osobistego i zawodowego
  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz o interesującym profilu i charakterze działalności
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Bezpłatne bilety do kina
  • Opiekę Medyczną

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) wraz z numerem referencyjnym (w temacie e-maila) na adres e-mail: rekrutacja.projektyspecjalne@helios.pl. Termin nadsyłania ogłoszeń mija 31 maja 2021r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.