Oferta pracy

Szczegóły

Ogólnopolska Sieć Kin Helios S.A poszukuje do Działu Filmbookingu osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Filmbookingu (siedziba firmy)

Nr ref. Dział Filmbookingu

Termin składania aplikacji: 17 lutego 2023
Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Telefon służbowy.
  • Laptop służbowy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz o interesującym profilu i charakterze działalności.
  • Możliwość uczestniczenia w pokazach specjalnych / uroczystych premierach / pokazach zamkniętych.
  • Bilety do kina.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość zakupu karty Multisport w preferencyjnej cenie.
  • Brak dress code’u.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Opis stanowiska - główne zadania:

  • Obsługa programu do planowania kinowych repertuarów:
    - Opieka nad przydzieloną grupą kin pod względem planowanego repertuaru.
    - Aktualizacja zaplanowanego repertuaru kinowego o pozycje przeznaczone dla grup szkolnych oraz projekty specjalne.
    - Uzupełnianie programu do planowania repertuaru o nowe pozycje filmowe / przygotowanie systemu do planowania.
  • Kontrola obiegów kopii filmowych.
  • Aktualizacja bazy filmów na stronie helios.pl.
  • Opieka nad prawidłowym przebiegiem procesu planowania pod względem kopii / projektów specjalnych / kontentu alternatywnego.
  • Kontakt z dystrybutorami krajowymi:
    - Pozyskiwanie informacji na temat nadchodzących premier.
    - Pozyskiwanie materiałów reklamowych do nadchodzących premier.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.
  • Zdolności organizacyjne (doskonała organizacja pracy własnej).
  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność; systematyczność, terminowość, sumienność, dyskrecja, dyspozycyjność.
  • Wcześniejsza praca w branży kinowej/filmowej oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Zapraszamy zainteresowane osoby do nadsyłania ofert do dnia 17.02.2023 pocztą elektroniczną na adres: kinga.zaborowska@helios.pl z tytułem e-maila „Specjalista ds. Filmbookingu”, ewentualnie pisemnie na adres:

HELIOS SA
ul. Sienkiewicza 82/84
90-318 Łódź
z dopiskiem: „Dział Filmbookingu”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.