Oferta pracy

Szczegóły

Dział Projektów Specjalnych ogólnopolskiej sieci kin Helios, poszukuje osoby do pracy w biurze w Radomiu, na stanowisko:

KOORDYNATOR PROJEKTÓW SPECJALNYCH ( Umowa na zastępstwo )

Nr ref. KPS/01/2022

Termin składania aplikacji: 30 listopada 2022
Miejsce pracy: Radom

Poszukujemy osoby kreatywnej, dobrze zorganizowanej, nie bojącej się nowych wyzwań przy pracy dla 53 kin.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat. Umowa na Zastępstwo;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju osobistego i zawodowego;
  • Ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz o interesującym profilu i charakterze działalności;
  • Pracę w interesującym i dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Wejściówki do kina;
  • Opiekę medyczną;
  • Możliwość zakupu po preferencyjnej cennie karty Multisport.

Opis stanowiska - główne zadania:

  • Kreowanie, koordynowanie i zarządzanie projektami edukacyjnymi;
  • Współtworzenie i realizacja planu działań marketingowych;
  • Koordynacja nad przygotowywaniem i profilowaniem treści;
  • Nadzór nad tworzeniem i zlecanie materiałów promocyjnych, internetowych oraz audio/video;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi przy realizacji projektów edukacyjnych sieci kin Helios;
  • Prowadzenie analizy rynku i konkurencji;
  • Umiejętność tworzenia prezentacji PowerPoint;
  • Tworzenie statystyk prowadzonych projektów;
  • Raportowanie.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Ukończone studia wyższe;
  • Kreatywność, samodzielność i rzetelność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyspozycyjność;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań edukacyjnych i marketingowych oraz zainteresowania w zakresie filmów dla dzieci oraz młodzieży;
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint);
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Zdolności organizacyjne (doskonała organizacja pracy własnej);
  • Samodzielność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność; systematyczność, terminowość, sumienność, dyskrecja, dyspozycyjność.

Zapraszamy zainteresowane osoby do nadsyłania ofert do dnia 30.11.2022 r. pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja.projektyspecjalne@helios.pl z tytułem e-maila „KOORDYNATOR PROJEKTÓW SPECJALNYCH .

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.