Szanowny Widzu Heliosa,

Przejdź do strony »

Oferta pracy

Szczegóły

Ogólnopolska sieć kin Helios, poszukuje do centrali firmy w Łodzi osoby na stanowisko:

Kierownik Biura Zarządu

Nr ref. ASZ/LODZ/2018

Termin składania aplikacji: 24 października 2018
Miejsce pracy: Łódź

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa korporacyjna spółki (w tym przygotowanie i prowadzenie dokumentacji oraz uczestnictwo w posiedzeniach organów spółki - Zarząd, Rada Nadzorcza, Walne Zgromadzenia)
  • przygotowywanie niezbędnych materiałów na spotkania
  • sporządzanie pism i prowadzenie korespondencji dotyczącej spraw spółki w zakresie zleconym przez zarząd spółki
  • przygotowanie prezentacji, raportów i analiz zleconych przez zarząd spółki przy ewentualnej współpracy ze wszystkimi działami spółki
  • dbałość o terminowe wykonywanie zleconych prac
  • organizacja spotkań wewnętrznych i z partnerami biznesowymi spółki oraz sporządzanie notatek ze spotkań
  • prowadzenie kalendarza członków zarządu oraz organizacja wyjazdów służbowych

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office - Excel, Word, Power Point
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

OFERTA:

  • umowa o pracę
  • program motywacyjny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji zadań, np. laptop i telefon służbowy
  • karta Multisport
  • bezpłatne wejściówki do kin sieci Helios w całej Polsce
  • realne możliwości rozwoju

Termin nadsyłania ogłoszeń mija z dniem 24.10.2018 roku. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, zdjęcia i CV wraz z numerem referencyjnym (w temacie e-mail) na adres e-mail: centrala@helios.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.