Kino Kobiet

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów. 

Drogie Panie, 6 marca widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy film "Miłość bez ostrzeżenia”. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig, Marisa Tomei i Brian d’Arcy James w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości.

W marcu zapraszamy w kombinezonach robotniczych!

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Gwarantujemy niezapomniane emocje w babskim towarzystwie!

Serdecznie zapraszamy już od godz. 17:30 do holu kina, gdzie będą czekały na Was profesjonalistki z firmy Mary Kay, które wykonają zabieg satynowych dłoni, będzie okazja poznać najnowszą ofertę kosmetyczną.

Studio Figura przygotowało dla każdej z Pań zaproszenia na bezpłatną konsultację obejmującą analizę składu ciała wraz z zapotrzebowaniem kalorycznym i pomiarami obwodów; zaproszenie zawiera również 30 minutową sesję treningową w strefie fitness lub wellness byście mogły Panie zapoznać się z urządzeniami i dać ekspertkom czas na przygotowanie dla Was rekomendacji dostosowanych do celu i motywacji wraz z planem żywieniowym i proponowanymi suplementami z linii Studio Figura.

Zadbamy o Panie również zdrowotnie:

 • każdej Pani wręczymy symbol długowieczności, czyli pyszne jabłuszko od Gospodarstwa Sadowniczego Zawieja-Sad,
 • obdarujemy wszystkie Panie również słodkim miodkiem z Pasieki Rysiek.

NAGRODY:

Zaczynamy o godz. 17:30. 

Dziewczyny, do zobaczenia 6 marca!

Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Poniżej cennik biletów na pokazy Kina Kobiet:

 • 15 dni i więcej do seansu: 28,90 zł
 • 8-14 dni do seansu: 31,90 zł
 • 4-7 dni do seansu: 34,90 zł
 • 1-3 dni do seansu: 36,90 zł
 • w dniu seansu: 38,90 zł

Podane wyżej ceny uwzględniają koszt vouchera* w wysokości 9 zł.

Dla tych, które przychodzą w dużej grupie (min. 10 osób) mamy specjalne zniżki:

 • 15 dni i więcej do seansu: 25,90 zł
 • 8-14 dni do seansu: 28,90 zł
 • 4-7 dni do seansu: 31,90 zł
 • 1-3 dni do seansu: 33,90 zł
 • w dniu seansu: 35,90 zł

Podane wyżej ceny uwzględniają koszt vouchera* w wysokości 6 zł. 

Bilety grupowe dostępne tylko w kasie kina. 

*voucher jest integralną, nierozłączną ceną biletu i dotyczy dodatkowych atrakcji podczas całości eventu

Seans do góry

MIŁOŚĆ BEZ OSTRZEŻENIA / napisy

MIŁOŚĆ BEZ OSTRZEŻENIA
Zwiastun

KUP BILET

Gniezno – Helios

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

 • Czas trwania: 104 min.
 • Produkcja: USA [2023]

Reżyseria

Rebecca Miller

Scenariusz

Rebecca Miller

Obsada

Joanna Kulig, Anne Hathaway, Peter Dinklage, Marisa Tomei

Opis filmu

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Galeria do góry

Partnerzy do góry

Regulamin do góry

Odwiedź nasz Fanpage