DURAN DURAN: A Hollywood High w Dolby ATMOS / napisy

Seans z Cyklu Helios na Scenie

  • Koncert
  • Czas trwania: 75 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2022]
  • Premiera: 03.11.2022 (Polska)

Reżyseria

Gavin Elder, Vincent Adam Paul, George Scott

Scenariusz

-

Opis filmu

Nowy pełnometrażowy film składający się z niepublikowanego dotychczas koncertu DURAN DURAN oraz dokumentu o zespole – to jeden z elementów świętowania 40-lecia pracy artystycznej zespołu oraz promocji najnowszej płyty i pierwszej od lat światowej trasy koncertowej FUTURE PAST.

Poczuj niezwykłą moc muzyki podczas koncertu nagranego na dachu jednego z wieżowców stojącego przy słynnej Venice Street z widokiem na kultowe Capitol Records i napis HOLLYWOOD. Za reżyserie odpowiadają wielokrotnie nagradzani weterani branży - Gavin Elder, Vincent Adam Paul i George Scott.

A HOLLYWOOD HIGH to podróż przez obszerną i zróżnicowaną twórczość DURAN DURAN a także pełne niespożytej energii show do jakiego przez lata przyzwyczaił Nas zespół. Film to nie tylko muzyczne przeżycie, to także niezwykłe świadectwo głębokiej i skomplikowanej relacji członków zespołu z Los Angeles. Zobaczycie niepublikowane dotąd ekskluzywne wywiady, nagrania zza kulis produkcji płyt i tras koncertowych oraz archiwalne, niepublikowane dotychczas materiały pokazujące drogę zespołu do stania się jedną z najbardziej wpływowych i odnoszących sukcesy grup w historii muzyki współczesnej.

Daj się porwać muzyce i usłysz różnicę dzięki systemowi DOLBY ATMOS! Doświadcz tego niezwykłego wydarzenia na zupełnie innym poziomie dzięki salom Helios DREAM.

#duranduran
#heliosdream
#dolbyatmos

Cennik:
W dniu seansu: 38,90
1-7 dni przed seansem: 34,90
8 dni i więcej: 31,90
Bilet grupowy: 29,90

+ 8 zł opłaty DREAM