Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zmieniamy się na lepsze!

Zmieniamy się na lepsze!

Dla komfortu naszych widzów rozpoczynamy remont sal kinowych.

Drodzy Widzowie,
cytując klasyka: „Nadeszła wiekopomna chwila”… także czas na zmiany!

Zależy nam na Waszym komforcie jak również na tym, aby czas spędzony w naszym kinie był tym najlepszym. Pragniemy stworzyć dla Was atmosferę rodem z Hollywood, a to wymaga gruntownego remontu sal kinowych. Dlatego liczymy, że wybaczycie nam te chwilowe utrudnienia, ale to wszystko z myślą o Was drodzy kinomani.

Postaramy się, abyście nie odczuli prac remontowych i kino będzie nadal funkcjonowało. Remontując jedną salę, inne pozostawiamy do Waszej dyspozycji.