Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Czwartkowe seanse Kultury Dostępnej!

Czwartkowe seanse Kultury Dostępnej!

W każdy czwartek o godzinie 18:00.

REZERWUJ / KUP BILET

Gniezno – Helios
53 wojny
53 wojny

Od lat: 15, Czas trwania: 82 min.
Produkcja: Polska [2018]

Zwiastun

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

Treść

Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

17.01.2018 o godz. 18:00 zapraszamy na film „53 wojny”

Anka i Witek są zakochanym w sobie małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, który większość dni w roku spędza na wojnie. Ona nieustannie czeka, aż mąż wróci do domu. Anka stara się żyć normalnie, jednak niepewność o życie Witka wygrywa. Zaczyna szykować się na najgorsze.

Najbliższe seanse:

  • 17 stycznia – 53 wojny
  • 24 stycznia – Zimna wojna
  • 31 stycznia – Dywizjon 303. Historia prawdziwa
  • 7 lutego – Twarz

Bilet do nabycia w cenie 10 zł dla wszystkich.

Brak możliwości rezerwacji biletów, tylko sprzedaż.

 

Patronatem Honorowym "Kultury Dostępnej” został Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz.

Patroni medialni akcji: