Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Rec 2

Rec 2

Premiera:

„[REC] 2” rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu opanowania sytuacji...

Rec 3

Rec 3

Premiera:

To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Klary. Jednak słowa ""póki śmierć nas nie rozłączy"" szybko nabrały zupełnie nowego, złowrogiego znaczenia..

Rechotek

Rechotek / dubbing

Premiera:

Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata!

Rechotek

Rechotek / dubbing

Premiera:

Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata!

RED

RED

Premiera:

Emerytowany agent CIA Frank Moses wiedzie spokojne życie. Gdy pewnego dnia w jego domu zjawia się trójka zawodowych zabójców, Frank musi użyć wszystkich swych zdolności by ujść z życiem…

Red 2

Red 2

Premiera:

kontynuacja świętującej sukcesy na całym świecie opowieści o emerytowanym agencie specjalnym CIA, Franku Mosesie i jego nietypowej grupie kolegów po fachu.

Redwood

Redwood / napisy

Premiera:

Josh i Beth udają się na camping do dzikiego Parku Narodowym. Ignorując radę Stróża Parku zbaczają ze szlaku, przez co stają twarzą w twarz z legendarną dziczą Redwood.