Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Juno

Juno

Premiera:

Ku swojemu ogromnemu zdziwieniu młodziutka Juno dowiaduje się, że jest w ciąży. Za radą najlepszej przyjaciółki postanawia znaleźć dla nienarodzonego dziecka bezdzietne małżeństwo

Metropolis

Metropolis

Premiera:

Przyszłość. Ludzie są podzieleni na dwie grupy: myślicieli, którzy stwarzają plany (ale nie wiedzą jak wszystko działa), oraz robotników, którzy wytwarzają (ale nie mają żadnej wizji).

Półksiężyc

Półksiężyc

Premiera:

Mało znany i szanowany stary śpiewak, ma jechać do irackiego Kurdystanu i dać tam koncert. Dopełnieniem koncertu ma być kobiecy śpiew, który od czasu islamskiej rewolucji jest zakazany w Iranie.

U2

U2 / 3D

Premiera:

Zrealizowany w technice trójwymiarowej koncert zespołu U2.

Wszystko za życie

Wszystko za życie

Premiera:

Wkrótce po skończeniu studiów 22-letni Christopher McCandless zrywa z dotychczasowym życiem i rusza w nieznane.

Choć goni nas czas

Choć goni nas czas

Premiera:

Wzruszająca opowieść o tym, że czasem wszystko jest dozwolone i nigdy nie jest za późno, by w pełni cieszyć się życiem.

Drapieżnik

Drapieżnik

Premiera:

Przerażający obraz Andrew Laua stawia szereg aktualnych pytań na temat przemocy i granic człowieczeństwa. Twórcy przyrównują istotę ludzką do najbardziej krwiożerczych zwierząt na ziemi.

Nadzieja

Nadzieja

Premiera:

Dwudziestokilkuletni Franciszek jest świadkiem kradzieży cennego obrazu z ołtarza jednego z warszawskich kościołów. Całe zdarzenie rejestruje amatorską kamerą.

Nie kłam, Kochanie

Nie kłam, Kochanie

Premiera:

Miłosna historia, podana lekko, jednak nie pozostająca w oderwaniu od życia, w której wszelkiego rodzaju zawirowania towarzyszące jej bohaterom wypływają z sytuacji realnych.