Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

2B WHEEL'D

  • Dokument
  • Sportowy
  • Czas trwania: 150 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Różne [2019]
  • Premiera: 13.08.2020 (Polska)

Reżyseria

Różni

Scenariusz

Różni

Opis filmu

Fundacja For Event wraz z kinem Kino Helios Polska zaprasza 13 sierpnia 2020 roku (czwartek) do kina Helios, które znajduje się w Bielsku-Białej w Galeria Sfera na 2 piętrze. Startujemy o 18:00, będą filmy, dużo zajawy, wystawa, losowanie fantów dla uczestników, rowerowa atmosfera, konkursy i wiele innych.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników rowerowej tematyki i nie tylko, na pokaz filmów rowerowych jak w latach ubiegłych, nie zabraknie również atrakcji dodatkowych, jak i możliwości spotkania się w rowerowych gronie pasjonatów.

Start projekcji filmów zaczynamy o godzinie 19:00, lecz już teraz zapraszamy wszystkich od godziny 18:00 do hollu kina, gdzie będziecie mogli zobaczyć nieco nowinek technicznych 2020 w postaci showroomu, wystawę fotografii górsko-rowerowych autorstwa Skorupski Photo spotkać się z znanymi rowerowymi postaciami i nie tylko!

Na dużym ekranie będzie miała miejsce prezentacja produkcji filmowych z rodzimej sceny rowerowej i od naszych zagranicznych sąsiadów oraz zgłoszonych amatorskich filmów konkursowych.

Jest to świetny sposób na spędzenie czwartkowego wieczoru, napędzając zajawkę na nadchodzący sezon w rowerowym gronie! Bierz ziomków, ziomków swoich ziomków, brata, siostrę, dziewczynę, żonę, kogo tylko chcesz i wpadaj do BB! Na pewno nie zabraknie grubych akcji, adrenaliny czy odrobiny enduro!

Cena: 30,90 zł

Serdecznie zapraszamy!