Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wakacyjny konkurs – wygraj super nagrody!

Wakacyjny konkurs – wygraj super nagrody!

Lato w pełni, a fala premier tylko nabiera na sile, dlatego też przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest bon turystyczny Rainbow Tours o wartości 5 500 złotych oraz 15 Zestawów kinomana*.

Co zrobić, aby wziąć udział w naszym konkursie?

  • W dniach 12 lipca – 31 sierpnia kup i zachowaj przynajmniej jeden bilet na film wyświetlany w kinach Helios.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy klikając:  

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 31 sierpnia 2021 r. Zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną lub mailową. Powodzenia!

Szczegóły dostępne są w Regulaminie.

*w skład Zestawu kinomana wchodzą: 2 zaproszenia do kina, zestaw barowy dla dwojga.

Partnerzy: