Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Rodzice do kina!

Rodzice do kina!

Mamy dla Was propozycję spędzenia dnia pełnego wrażeń. Kupując dwa bilety do naszego kina na dowolny film, swoją pociechę na czas seansu możecie zostawić w bezpiecznej sali zabaw!

W ramach współpracy z siecią sal zabaw FIKOŁKI rodzice lub opiekunowie, którzy przyjdą do naszego kina z dziećmi i zakupią dwa bilety na dowolny seans w repertuarze, będą mogli skorzystać z bezpłatnego sprawowania opieki nad dziećmi w sali zabaw podczas trwania filmu.

W celu wzięcia udziału w akcji należy udać się do kierownika kina, aby otrzymać kupon uprawniający do skorzystania z usługi. Sprawowanie opieki nad powierzonymi przez opiekunów dziećmi w salach zabaw Fikołki dotyczy 3 godzin zegarowych przypadających na jedno dziecko. W przypadku przekroczenia 3 godzin zegarowych, opiekun zobowiązany jest do uiszczenia opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem sali zabaw.

Akcja obowiązuje w dni powszednie i soboty (w godzinach 10:00 – 21:00) oraz w niedziele (w godzinach 10:00 – 19:00), z wyłączeniem dni świątecznych.

Szczegóły dostępne w Regulaminie.

Partner Akcji: