Wydarzenia

Szczegóły

Nowy komfort kina w Koszalinie

Nowy komfort kina w Koszalinie

Już w czwartek, 6 kwietnia, będziecie mogli odwiedzić nasze pierwsze kino w Koszalinie! Poza znakomitym repertuarem, czekać będą na Was rozmaite konkursy, a także animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji!

Helios w Galerii EMKA wpisuje się w najwyższe standardy naszej sieci kin. W Koszalinie czeka na Was niemal 900 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w sześciu przestronnych, klimatyzowanych salach, najnowszej generacji projektory Christie, dźwięk cyfrowy DOLBY 7.1 oraz najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D.

W dwóch salach zaprezentujemy unikalny koncept – Helios Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Sale, wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, nowoczesnym systemem dźwięku i obrazem w rozdzielczości 4K, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

Od początku działalności zadbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Nie zabraknie również projektów specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe czy Kino Konesera. Specjalnie dla najmłodszych widzów zarezerwowane będą niedzielne poranki okraszone atrakcjami i konkursami.

W naszym kinie obowiązywać będzie także unikalna oferta, w ramach której będziecie mogli cieszyć się promocyjnymi cenami codziennie! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 16,90 zł, w pozostałych dniach czeka na Was oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 4 dni przed planowanym przez Was seansem. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie. Atrakcyjne ceny dotyczą również uwielbianych przez widzów filmów familijnych.

Do zobaczenia w najnowszym kinie Helios już 6 kwietnia!