Wydarzenia

Szczegóły

Poznaj Helios Dream!

Poznaj Helios Dream!

W naszym kinie prezentujemy unikalny koncept!

Wyróżniające się ponadczasowym designem, wyposażone w wygodne, skórzane fotele z regulacją siedzeń, nowoczesnym systemem dźwięku Dolby i obrazem w rozdzielczości 4K sale, wyznaczają nowe standardy odbioru filmu w kinie.

 

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby rozsiąść się w kinie tak, jak na domowej kanapie? Teraz możesz to zrobić dzięki naszym superwygodnym, rozkładanym fotelom. Sam decydujesz jak ustawić fotel za pomocą dwóch przycisków umieszczonych z prawej strony fotela. Nie chcesz trzymać w rękach napoju bądź kubka z popcornem przez cały seans? Wrzuć je do holderów umieszczonych w podłokietnikach.

    

Ważne: w przypadku pytań związanych z użytkowaniem foteli, prosimy o kontakt z obsługą kina.

 

Sale Dream są wyposażone w nowoczesne projektory firmy Christie, które są przystosowane do wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości 4K. Właśnie dzięki temu będziesz mógł oglądać wyjątkowo realistyczny, nasycony bogactwem żywych kolorów obraz. To po prostu trzeba zobaczyć.

Helios Dream to nasz unikalny koncept, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu.

Jesteśmy pewni, że pokochasz oglądanie filmów w naszych salach Dream.