Wydarzenia

Szczegóły

Nowe ceny biletów w naszym kinie

Nowe ceny biletów w naszym kinie

Tegoroczny maj obfituje w moc premier. Poza najnowszymi filmami i seansami specjalnymi łomżyńskie kino Helios przygotowało dla swoich widzów także rewolucję w cenniku biletów!

Dzięki nowej ofercie kinomani mogą kupić bilety na dowolnie wybrany seans w ramach regularnego repertuaru* w cenie 12 złotych, a w ramach promocji Superwtorek – tylko 10 złotych! Takiej okazji nie może przegapić żaden miłośnik najlepszych produkcji na wielkim ekranie.

Helios dba o bardzo atrakcyjny wybór premier dla widzów o różnorodnych zainteresowaniach czy guście filmowym. Co piątek na ekranach łomżyńskiego kina pojawiają się gorące premiery filmowe. Dzięki wyjątkowym cenom biletów żaden z widzów nie przegapi porywających nowości.

Obecnie w repertuarze króluje najnowsza część uwielbianej przez widzów serii „Szybcy i wściekli", brawurowa produkcja Marvel Studios „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”, „Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan” - zrealizowana z rozmachem ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści przygodowych oraz „Book Club. Następny rozdział” – pozytywny film o przyjaciółkach, które na nowo odkrywają radość z życia. Na rodziny czekają animacje „Super Mario Bros. Film”, „Ernest i Celestyna: Misja Muzyka” oraz „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie najbliższych. Do zobaczenia na majowych seansach w fantastycznych cenach – tylko w kinie Helios Łomża!

*nie dotyczy cen biletów na seanse w ramach Projektów Specjalnych: Nocne Maratony Filmowe, Helios na Scenie, Helios Sport
**dopłata do sali Dream 9 zł