Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wielkie otwarcie 18 czerwca

Wielkie otwarcie 18 czerwca

Już w piątek, 18 czerwca, odbędzie się wielkie otwarcie naszego najnowszego kina w Galerii Ostrovia!

Helios w Galerii Ostrovia wpisuje się w najwyższe standardy naszej sieci kin. W Ostrowie Wielkopolskim czekać będzie na Was niemal 700 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w czterech przestronnych, klimatyzowanych salach, rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1 oraz najwyższej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D.

Od początku działalności zadbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Nie zabraknie również projektów specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe czy Kino Konesera. Ponadto specjalnie dla najmłodszych widzów zarezerwowane będą niedzielne poranki okraszone atrakcjami i konkursami.

W ostrowskim kinie obowiązuje także unikalna oferta, w ramach której możecie cieszyć się promocyjnymi cenami codziennie! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach czekać będzie na Was najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach niższe ceny biletów dostępne są już jeden dzień przed planowanym seansem, a najkorzystniejsze na co najmniej 3 dni wcześniej. To Wy zdecydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie.  Atrakcyjne ceny dotyczą również filmów familijnych.

Przy okazji wielkiego otwarcia zaprosimy Was także do udziału w licznych konkursach oraz quizów z Kołem Fortuny! Wkrótce zdradzimy więcej szczegółów.

Ponadto 15 pierwszych osób, które w dniach 18-20 czerwca zakupią (lub okażą dowód zakupu w przypadku biletów kupionych online) minimum cztery bilety i poprawnie odpowiedzą na pytanie zadane przez kasjera otrzyma atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Szczegóły dostępne są w Regulaminie.

Do zobaczenia w najnowszym kinie Helios!