Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Wygraj hulajnogę lub zestaw kinomana – NOWE TERMINY

Wygraj hulajnogę lub zestaw kinomana – NOWE TERMINY

Świętuj z nami otwarcie kina Helios w Żorach i zawalcz o fantastyczne nagrody.

Co zrobić, aby wygrać elektryczne hulajnogi oraz zestawy kinomana? Wystarczy wymyślić chwytliwe i oryginalne hasło promujące kino Helios w Żorach, wypełnić formularz konkursowy i zachować bilet.

Ze względu na zamkniecie kin zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zmienione zostały terminy składania prac oraz rozstrzygnięcia konkursu.Konkurs zostanie zakończony 14 dnia od daty ponownego uruchomienia kin (o godz. 23.59 wg czasu serwera strony Organizatora). Jury w terminie do 7 dni od daty zakończenia konkursu wybierze Zwycięzców Konkursu.