Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy na wielkie otwarcie!

Zapraszamy na wielkie otwarcie!

Już dziś, 22 października, będziecie mogli zwiedzić nasze pierwsze kino w Żorach w Galerii Wiślanka, a w piątek (23 października) zasiąść w salach kinowych i obejrzeć najnowsze hity filmowe!

Podczas weekendu otwarcia nie zabraknie wspaniałego repertuaru, a także rozmaitych konkursów i quizów z Kołem Fortuny! Ponadto w sobotę, 24 października, ogólnopolska sieć pizzerii Gruby Benek będzie bezpłatnie częstowała widzów znakomitą pizzą.

Helios w Galerii Wiślanka wpisuje się w najwyższe standardy naszej sieci kin. W Żorach czeka na Was niemal 700 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w czterech przestronnych, klimatyzowanych salach, najnowszej generacji projektory Christie, dźwięk cyfrowy DOLBY DIGITAL 5.1 oraz najwyższej światowej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D.

Od początku działalności dbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Najmłodszym widzom polecamy na przykład film familijny „Tajemniczy ogród”, a dorosłych kinomanów zapraszamy na: film obyczajowy „Polot”, dramat „Banksterzy” oraz film religijny „Czyściec”. Z okazji zbliżającego się Halloween na ekranach zagoszczą także horrory „Saint Maud”, „Come Play” oraz „Szkoła Czarownic: Dziedzictwo”.

Nie zabraknie również projektów specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera oraz Kultura Dostępna. Specjalnie dla najmłodszych widzów zarezerwowane będą niedzielne poranki okraszone atrakcjami i konkursami. W żorskim kinie obowiązuje także unikalna oferta, w ramach której możecie cieszyć się promocyjnymi cenami codziennie!

Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach czeka na Was najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym przez Was seansem. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie. Kupując bilet na film 1 dzień wcześniej zapłacicie 3 zł mniej, 2 dni wcześniej – 6 zł mniej, a 3 dni wcześniej - aż 8 zł mniej! Atrakcyjne ceny dotyczą również filmów familijnych.

Przy okazji wielkiego otwarcia zapraszamy Was także do udziału w KONKURSIE, w którym do wygrania są elektryczne hulajnogi oraz zestawy kinomana! Trzymamy kciuki za super zgłoszenia! Szczegóły dostępne są na www.helios.pl/zorykonkurs

Ponadto 15 pierwszych osób, które w dniach 22-25 zakupią minimum cztery bilety i poprawnie odpowiedzą na pytanie zadane przez kasjera otrzyma atrakcyjne nagrody-niespodzianki (w przypadku zakupu biletów przez internet należy zgłosić się do kasy i okazać bilety online). Szczegóły dostępne są w Regulaminie.

Do zobaczenia w najnowszym kinie Helios!

Partner: