Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności. Seanse z konkursami 13-14 sierpnia

KUP BILET

Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności. Seanse z konkursami 13-14 sierpnia
Legionowo – Helios

Kurozając to jedyny w swoim rodzaju, pół kurczak, pół zając. Bohater może nieco odmienny od innych, ale taki, który na pewno skradnie Wam serca!

Jako niemowlę znaleziony w dzikiej dżungli i przygarnięty przez słynnego zajęczego podróżnika Króla Piotra, dorastał marząc o wielkich przygodach. Teraz jako młodzieniec gotów jest podjąć każde wyzwanie, żeby udowodnić światu, że nawet ktoś tak nietypowy może zostać bohaterem. Początki nie są łatwe, bo prawdę mówiąc Kurozając jest jeszcze ciut nieopierzony i potyka się o własne nogi, ale nadrabia ambicją i entuzjazmem. Wkrótce jednak przygoda sama go znajduje. Oto największy wróg Króla Piotra ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że kto pierwszy znajdzie Chomika, ten przejmie władzę w królestwie. Dlatego wraz ze swym wiernym acz ciut powolnym kompanem – żółwiem Abe’m oraz bezczelną, ale uroczą mistrzynią sztuk walki – skunksicą Meg, Kurozając wyrusza w niesłychanie ryzykowną podróż.

  • czas trwania filmu: 91 min.
  • kategoria wiekowa: od lat 6

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Przed seansem od godziny 10:30 zapraszamy na ogólnodostępne atrakcje na holu dla dzieci. Do każdego biletu zakupionego dla dziecka na seanse z konkursami wręczamy zniżki do sali zabaw na figle i półkolonie na hasło “Fikołki”!

W obu dniach pośród atrakcji znajdziecie Państwo między innymi:

  • Pietruszkowe Animacje a z Nimi wizytę Maskotki Minionka, który z chęcią strzeli sobie z wami kilka zabawnych fotek!
  • Tatuaże brokatowe
  • Malowanie Buziek
  • Naukę rysunku razem ze szkołą Seal Art! Wiemy, że to marzenie wielu z Was, dlatego chcemy je spełnić właśnie w Naszym kinie! Nasz hol stanie się małą pracownią artystyczną, w której będziecie mogli wykazać się swoimi zdolnościami!

A na sali o prócz konkursu od Kina Helios specjalny dodatkowy konkurs z nagrodami od SealArt! Do wygrania: Vouchery, szkicowniki, ołówki i wiele, wiele więcej!

Cennik:

  • Na seanse „Kurozając i Zagadka Chomika Ciemności” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci

Plikido góry

Partnerzy do góry