Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Zapraszamy na wielkie otwarcie!

Zapraszamy na wielkie otwarcie!

Już w mikołajki otwieramy nasze najnowsze, 4-salowe kino w Gondola Legionowo. W piątek czekać będą na Was: wyjątkowy repertuar i święty Mikołaj, a w weekend rozmaite konkursy, gry, dziecięcy fryzjer i wiele innych atrakcji!

Obiekt wpisuje się w najwyższe standardy naszej sieci kin. W Legionowie czeka na Was ponad 600 wygodnych foteli i podwójne kanapy rozlokowane w 4 przestronnych salach, projektory Christie 4K, dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1, najwyższej jakości ekrany i technologia DepthQ 3D.

Od początku działalności zadbamy o szeroki wybór filmów spośród najnowszych propozycji, zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Najmłodszym widzom polecamy hit „Kraina lodu 2”, animację „Śnieżna paczka”, a także filmy familijne „Młody renifer Alex” i „Ratujmy Florę”. Z myślą o dorosłych kinomanach w pierwszych dniach po otwarciu wyświetlać będziemy między innymi kryminał „Na noże” oraz komedię „Jak poślubić milionera?”. Nie zabraknie również projektów specjalnych takich jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera oraz Kultura Dostępna. Specjalnie dla najmłodszych widzów zarezerwowane będą niedzielne poranki okraszone atrakcjami i konkursami.

Podczas wielkiego otwarcia, w piątek przywita Was świętych Mikołaj, który poprowadzi wesołe konkursy z Kołem Fortuny! W sobotę i w niedzielę (w godzinach 11-17) na najmłodszych czekać będzie wiele mikołajkowych niespodzianek: stanowisko z makijażem, warsztaty skręcania baloników oraz dziecięcy fryzjer, który zadba o kolorowe warkoczyki i fryzury inspirowane postaciami z bajek. Ponadto, w piątek (o godzinie 16:45), sobotę i niedzielę (o godzinie 10:45 i o 14:45), legionowska pizzeria Domino’s Pizza będzie częstowała pierwszych widzów pyszną, gorącą pizzą.

Do zobaczenia 6 grudnia!

O poczęstunek dla pierwszych widzów zadba: