Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

"Nie bądź dzbanem drogowym"

"Nie bądź dzbanem drogowym"

NIE BĄDŹ DZBANEM DROGOWYM to oficjalny program edukacyjny stowarzyszenia Kierowca.pl, który został objęty patronatem Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego!

Do realizacji seansów w ramach akcji „Nie bądź dzbanem drogowym” powrócimy od września 2021.
 

„Chcemy uzbroić młodsze pokolenia w wiedzę o inteligentnym i bezpiecznym poruszaniu się na drodze w nowej motoryzacyjnej rzeczywistości. Zarówno z punktu widzenia kierowcy, pasażera jak i pieszego.”
~ Włodzimierz Zientarski
Prezes Stowarzyszenia Kierowca.pl

Wykorzystując multimedialną przestrzeń sal kinowych sieci kin Helios, doświadczeni wykładowcy i instruktorzy nauki jazdy wprowadzą młodzież w świat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wskażą najlepsze praktyki i ostrzegą przed najczęściej popełnianymi błędami.

Korzyści dla uczniów

  • Wykładowcy poruszą temat bezpieczeństwa rowerzystów oraz pieszych korzystających z UTO, czyli popularnych elektrycznych pojazdów (deskorolki, hulajnogi, etc.)
  • Młodzież dowie się, jakim wyzwaniem jest kierowanie motocyklem lub samochodem oraz na co trzeba zwracać uwagę i czego się wystrzegać, żeby zachować bezpieczeństwo na drodze
  • W trakcie zajęć uczniowie otrzymają dostęp do testów online, dzięki którym sprawdzą i podsumują nowo zdobytą wiedzę.

Materiały edukacyjne >>

Spotkania, przeznaczone dla młodzieży w wieku 16+, składają się z:

  • 20-minutowej prelekcji w ramach projektu Kino na Temat,
  • projekcji dowolnego filmu (cena biletu jest taka sama, jak biletu szkolnego).

Istnieje możliwość zamówienia seansu na wyłączność w ramach akcji KLASA W KINIE!
To wyjątkowa szansa, która umożliwia komfortowe i bezpieczne spędzenie czasu poza murami szkoły!KONTAKT:

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce KINO.

Zachęcamy do rezerwacji seansów również poprzez formularz kontaktowy >>

oraz nasz profil na FB: https://www.facebook.com/HeliosDlaSzkoly/