Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Klasa w Kinie – seanse szkolne na wyłączność!

Klasa w Kinie – seanse szkolne na wyłączność!

Przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczną ofertę - możliwość zakupu seansu na wyłączność dla grupy szkolnej. To wyjątkowa szansa, która umożliwia komfortowe i bezpieczne spędzenie czasu poza murami szkoły!

Nowa rzeczywistość stawia przed nami szereg wyzwań i zadań. Jesteśmy świadomi jaką wartością w edukacji szkolnej jest kontakt ze sztuką filmową. Nic nie skupia tak uwagi jak duży ekran i niezwykła kinowa atmosfera. Dla dzieci seans w kinie to podróż do świata magii oraz sposób na pobudzanie wyobraźni. Dla młodzieży jest to idealny pretekst do poruszenia nowego tematu, problemu oraz rozwinięcia nowych zainteresowań.

A gdyby tak seans dla grupy na wyłączność? U nas jest to możliwe!

Klasa w Kinie to projekt pozwalający na rezerwacje sali kinowej na wyłączność dla grupy szkolnej! Niezależnie od ilości osób, w komfortowych i bezpiecznych warunkach zorganizujemy seans z każdym filmem z naszej oferty. Gwarantujemy przy tym, że w seansie nie będą brały udziału osoby postronne.
Istnieje także możliwość zamówienia seansu ze specjalną prelekcją lub quizami dla dzieci w ramach naszych projektów edukacyjnych:

Szeroka oferta pozwala dostosować tematykę seansu do realizowanej podstawy programowej w danej klasie.

A to wszystko w cenie biletu szkolnego!

Wszystkie seanse w ramach akcji Klasa w Kinie mogą także brać udział w naszych programach lojalnościowych „1 bilet do kina = 1zł dla szkoły” oraz „Karta Nauczyciela”.

Jak zamówić seans?

  1. Wybór filmu oraz rodzaju seansu (pokaz filmu lub pokaz filmu + edukacja)
  2. Kontakt z wybranym kinem Helios: telefoniczny, mailowy lub przez formularz.
    Wskazanie, że rezerwacja dotyczy seansu grupowego na wyłączność.
  3. Potwierdzenie tytułu filmu, wybór preferowanej daty, godziny seansu i określenie liczby osób.
  4. Otrzymanie potwierdzenia rezerwacji z kina.
  5. Zakup biletów dla grupy (w standardowej cenie biletu szkolnego) kilka dni wcześniej lub bezpośrednio przed seansem. Bilety dla opiekunów gratis!
  6. Gotowe! Zapraszamy na zamówiony seans!

Bezpiecznie w szkole, bezpiecznie w kinie!
Maksymalna liczba osób na seansie zgodna z wytycznymi GIS. W każdym naszym kinie są ściśle przestrzegane zasady bezpieczeństwa.