Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dzięki nowej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi znów możemy być razem i wspólnie oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie!

Jakie działania zostały podjęte w celu ochrony widzów i pracowników kin Helios?

  • Pracownicy zostali wyposażeni w maseczki ochronne w celu zakrywania nosa i ust, a także płyny do dezynfekcji dłoni i rękawiczki jednorazowe.
  • Co godzinę dezynfekowany jest hol kina, stoliki oraz toalety.
  • Po każdym seansie sale kinowe są wietrzone, a plastikowe elementy foteli dezynfekowane. Praca instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej jest wyregulowana według zaleceń NIZP-PZH.
  • Przy dużej frekwencji, po zakończonych seansach wyjście widzów z sali może odbywać się w miarę możliwości wyjściem ewakuacyjnym.
  • Przy wejściu do kina widzowie są zobowiązani do dezynfekcji dłoni.
  • Każdy widz znajdujący się na terenie kina jest zobowiązany do zakrywania nosa i ust maseczką ochronną.
  • Widzowie powinni zachować między sobą bezpieczny odstęp minimum 1,5 metra. Aby to ułatwić na podłodze w kinowym holu zostały wyznaczone linie wskazujące bezpieczne odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce, np. po bilety.