Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Marcowe seanse Kina Kobiet

Marcowe seanse Kina Kobiet

Zapraszamy wszystkie Panie na seanse marcowe z filmem „Pojedynek na głosy”.

REZERWUJ / KUP BILET

Pabianice – Helios
Pojedynek na głosy
Pojedynek na głosy / napisy

Od lat: 15, Czas trwania: 112 min.
Produkcja: Wlk. Brytania [2019]

Zwiastun

Treść

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

Tym razem zagramy film "Pojedynek na głosy" - cudowną, pełną humoru i wzruszeń opowieść inspirowaną prawdziwą przyjaźnią. To film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów!

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową. Baw się razem z nami i wygrywaj nagrody!

Seanse 9, 11 lub 12 marca.

Sprawdź szczegóły w swoim kinie: