Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Już wkrótce w Helios na Scenie:

  • 9 lutego 2022 r. - Zapraszamy na niezwykły koncert, który odbył się 1 lipca 2016 roku na Piazza Santa Croce, jednym z najbardziej urokliwych placów Florencji z udziałem słynnej orkiestry Teatro Massimo di Palermo pod batutą Maestro Ramóna Tebara. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Plácido Domingo, który dyrygował wybranymi ariami i pieśniami.

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

IL VOLO & Plácido Domingo - Notte Magica

IL VOLO & Plácido Domingo -  Notte Magica

Zagramy już...

  • Seans z Cyklu Helios na Scenie
  • Od lat: 15, Czas trwania: 106 min.
  • Produkcja: Włochy [2016]

Reżyseria

Michele Torpedine

Scenariusz

-

Obsada

Opis filmu

Koncert Il Volo, będący hołdem dla Trzech Tenorów: Luciano Pavarottiego, José Carrerasa i Plácido Domingo, odbył się w 2016 roku na Piazza Santa Croce, jednym z najbardziej imponujących placów we Florencji. Il Volo wraz z orkiestrą słynnego Teatro Massimo di Palermo pod batutą Maestro Ramóna Tebara zaprezentowali najsłynniejsze pieśni i arie neapolitańskie. Gościem specjalnym wydarzenia był Maestro Plácido Domingo. To zapis, który przeniesie widzów prosto do romantycznej Italii. Usłyszymy takie utwory jak Nessun Dorma, Granda, O Sole Mio czy My Way.

Cennik koncertowy:
- Cena ponad 7 dni przed seansem: 25,90 zł
- Cena 1-7 dni przed seansem: 29,90 zł
- Cena w dniu seansu: 32,90 zł

Odwiedź nasz Fanpage