Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu / dubbing / 3D

wersja 3D Dolby Digital

  • Fantasy
  • Przygodowy
  • Czas trwania: 115 min.
  • Od lat: 7
  • Produkcja: USA, Wielka Brytania [2010]
  • Premiera: 25.12.2010 (Polska)

Reżyseria

Michael Apted

Scenariusz

Christopher Markus, Stephen McFeely, Michael Petroni

Obsada

Ben Barnes jako Książę Kaspian, Skandar Keynes jako Edmund Pevensie, Georgie Henley jako Lucy Pevensie, William Moseley jako Peter Pevensie, Anna Popplewell jako Susan Pevensie, Will Poulter, Laura Brent, Bill Nighy, Gary Sweet, Arthur Angel

Opis filmu

Łucja, Edmund oraz ich nieznośny kuzyn Eustachy za pomocą magicznego obrazu przenoszą się na pokład "Wędrowca do Świtu", gdzie ponownie spotykają młodego księcia Narnii - Kaspiana. Muszą pomóc mu w próbie odnalezienia dawno zaginionych przyjaciół ojca, baronów narnijskich, który uzurpator na tronie Narnii, Miraz, wysłał na morze.