Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Spider-Man. Bez drogi do domu” na ekranach!

„Spider-Man. Bez drogi do domu” na ekranach!

Czeka na Was porywająca kontynuacja przygód Spider-Mana! W rolę superbohatera ponownie wcieli się Tom Holland. Kup bilet już dziś!

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Białystok – Helios Biała
SPIDER-MAN. Bez drogi do domu / familijny / od 10 lat
SPIDER-MAN. Bez drogi do domu / familijny / od 10 lat / dubbing

Od lat: 10, Czas trwania: 148 min.
Produkcja: USA [2021]

Zwiastun

Białystok – Helios Biała
SPIDER-MAN. Bez drogi do domu / familijny / od 10 lat
SPIDER-MAN. Bez drogi do domu / familijny / od 10 lat / napisy

Od lat: 10, Czas trwania: 148 min.
Produkcja: USA [2021]

Zwiastun

Treść

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana nasz bohater zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange'a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. PAMIĘTAJ: wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz. Zapraszamy na seanse w naszym kinie!