Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Kultura Dostępna

Drodzy Widzowie,
w związku z zamknięciem naszych kin, informujemy, że repertuarowe tytuły Kultury Dostępnej (tj. „Kurier”, „Czarny mercedes”, "Legiony", "Ukryta gra" oraz "Na bank się uda" oraz "Pan T."), nie odbędą się.

Zostaną one pokazane w ramach projektowych seansów w najbliższym możliwym czasie.

Okoliczności są szczególne i mamy nadzieję, że przyjmą je Państwo ze zrozumieniem.

 

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

Operatorem projektu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury. Systemowe rozwiązanie służyć ma niwelowaniu barier kompetencyjnych, finansowych, szczególnie dla grup narażonych na wykluczenie. Dzięki temu we wszystkich kinach Helios na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 13:00 oraz 18:00 odbywają się specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety kosztują tylko 10 zł.

15. Edycja projektu Kultura Dostępna w Kinach – repertuar:

12 marca – Kurier  (seans z polskimi napisami) - Seans odbędzie się w innym terminie
19 marca – Czarny mercedes - Seans odbędzie się w innym terminie
26 marca – Legiony  - Seans odbędzie się w innym terminie
02 kwietnia – Ukryta gra  (seans z polskimi napisami)  - Seans odbędzie się w innym terminie
09 kwietnia – Na bank się uda (seans z polskimi napisami)  - Seans odbędzie się w innym terminie
16 kwietnia – Pan T.  (seans z polskimi napisami)  - Seans odbędzie się w innym terminie

Zapraszamy: www.kulturadostepna.pl

Celem programu Kultura Dostępna jest ułatwianie dostępu do kultury dla jak najszerszego grona odbiorców.

Cennik do góry

  • Bilet dla wszystkich 10 zł

W przypadku filmów w technologii 3D opłata nie obejmuje kosztu okularów.

Partnerzy do góry

Pliki do góry

Odwiedź nasz Fanpage