Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

ZESTAW 2 - MARATON HALLOWEEN ‘21

Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 29 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek przedpremierowy pokaz filmu “TY JESTEŚ NASTĘPNA”. Następnie budzący grozę “CANDYMAN”. Kolejno premierowo “TYLKO NIE ZAŚNIJ”, a na koniec przedpremierowo “HALLOWEEN”.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Start: 29.10.2021 i 31.10.2021, godz. 23:00

Zagramy:

 • TY JESTEŚ NASTĘPNA (PRZEDPREMIERA)
 • CANDYMAN
 • TYLKO NIE ZAŚNIJ (PREMIERA)
 • HALLOWEEN (PRZEDPREMIERA)

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych "Dolewka Pepsi gratis" aż do odwołania.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

TY JESTEŚ NASTĘPNA / napisy

TY JESTEŚ NASTĘPNA
Zwiastun
 • Seance
 • Od lat: 15, Czas trwania: 93 min.
 • Produkcja: USA [2021]

Reżyseria

Simon Barrett

Scenariusz

Simon Barrett

Obsada

Suki Waterhouse, Madisen Beaty, Inanna Sarkis

Opis filmu

Horror o uczennicach prestiżowej szkoły, które w ramach niewinnej zabawy odprawiają nocny rytuał wywoływania duchów, a potem zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach. W roli głównej popularna aktorka i modelka Suki Waterhouse („Zbuntowana”, „Love, Rosie”).

Galeria

CANDYMAN / napisy

CANDYMAN
Zwiastun
 • Candyman
 • Od lat: 15, Czas trwania: 91 min.
 • Produkcja: Kanada/USA [2020]

Reżyseria

Nia DaCosta

Scenariusz

Jordan Peele, Win Rosenfeld, Nia DaCosta

Obsada

Yahya Abdul-Mateen II, Teyonah Parris, Nathan Stewart-Jarrett

Opis filmu

Zdobywca Oscara Jordan Peele, twórca przełomowych „Uciekaj!” oraz „To my”, prezentuje świeże spojrzenie na budzącą grozę opowieść o Candymanie – widmowym mordercy z hakiem zamiast ręki. Makabryczne historie o upiorze, którego można przywołać, patrząc w lustro i wypowiadając pięciokrotnie jego imię, nadal nie pozwalają mieszkańcom Cabrini-Green spać spokojnie. Choć od ostatnich przerażających wydarzeń upłynęło wiele lat, a chicagowska dzielnica zmieniła się nie do poznania, wśród mieszkańców starych blokowisk żywa jest pamięć o krwiożerczej zmorze. Ponurą tajemnicę Candymana pragnie odkryć również fotografik Anthony, który właśnie zamieszkał w okolicy ze swoją dziewczyną. Niezdrowa fascynacja monstrum przerodzi się w śmiertelnie niebezpieczną obsesję.

Galeria

TYLKO NIE ZAŚNIJ / napisy

TYLKO NIE ZAŚNIJ
Zwiastun
 • Ya ne splyu
 • Od lat: 15, Czas trwania: 84 min.
 • Produkcja: Rosja [2020]

Reżyseria

Pavel Khvaleev

Scenariusz

Aleksandra Khvaleeva

Obsada

Polina Davydova, Evgeniy Gagarin, Sergey Topkov

Opis filmu

Mila nie zauważa, że ktoś ją obserwuje. Pewnego dnia zostaje porwana przez tajemnicą organizację. Ludzie, którzy ją uprowadzili kontaktują się z nią tylko przez głośnik i ustalają surowe zasady gry – jeśli chce przeżyć nie może spać oraz musi wykonać szereg dziwacznych i brutalnych poleceń. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że stała się częścią okrutnego eksperymentu. Dziesięć dni, mnóstwo okrutnych zadań i brak odpoczynku. Ile jest w stanie wytrzymać człowiek?

Galeria

HALLOWEEN / napisy

HALLOWEEN
Zwiastun
 • On Halloween
 • Od lat: 15, Czas trwania: 92 min.
 • Produkcja: Australia [2020]

Reżyseria

Timothy Boyle

Scenariusz

Timothy Boyle

Obsada

Giselle van der Wiel, Telen Rodwell, Aaron J.March

Opis filmu

Zainteresowana sprawą brutalnych morderstw dziennikarka, trafia na trop seryjnego mordercy w stroju klauna, który od lat prześladuje społeczność Century Park. A ponieważ zbliża się Halloween kobieta postanawia udać się do Westwood i zrobić reportaż z miejsca owianego złą sławą. Nie tylko ona wpada na ten pomysł. Grupka młodych poszukiwaczy przygód spotka klauna Boo jako pierwsza i rozpocznie się gra, której nikt nie będzie mógł już przerwać.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
 • +7 dni do seansu 29 zł
 • 1-7 dni do seansu 33 zł
 • W dniu seansu 37 zł

Partnerzy do góry