Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„DIUNA” – przedsprzedaż biletów!

„DIUNA” – przedsprzedaż biletów!

Brawurowa adaptacja przełomowego bestsellera Franka Herberta na naszych ekranach – kup bilet już dziś, pierwsze seanse już chwilę po północy!

KUP BILET – WCZEŚNIEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ

Gdańsk – Helios Forum
DIUNA
DIUNA / napisy

Od lat: 13, Czas trwania: 155 min.
Produkcja: USA/Kanada/Węgry [2020]

Zwiastun

Gdańsk – Helios Forum
dolby atmos
DIUNA
DIUNA / napisy

Od lat: 13, Czas trwania: 155 min.
Produkcja: USA/Kanada/Węgry [2020]

Zwiastun

Treść

„Diuna” opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. PAMIĘTAJ: wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz. Zapraszamy na premierowe seanse w naszym kinie!