Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Planeta Singli 3” i wielki konkurs walentynkowy!

„Planeta Singli 3” i wielki konkurs walentynkowy!

Od piątku, 8 lutego na ekranach naszych kin możecie oglądać trzecią część hitowej komedii romantycznej „Planeta Singli”! Ania i Tomek – para, którą pokochały miliony Polaków wreszcie decyduje się na ślub.

Z tej okazji premiery „Planety Singli 3” i walentynek przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są „pakiety randkowe Helios” – kawa lub herbata i deser dla dwojga, podwójne zaproszenia na wybrany film i dwa kinowe zestawy barowe, a także romantyczny weekend dla dwojga w luksusowym Narie Resort & Spa w Wilnowie!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1. W dniach 8-17 lutego 2019 r. kup w dowolnym kinie Helios bilet na „Planeta Singli 3” i wypełnij dymki kreatywnymi tekstami, które mogliby powiedzieć główni bohaterowie filmu.
  2. Uzupełnij swoje dane na rewersie kuponu konkursowego i wrzuć go do urny w holu kina.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 8 do 17 lutego 2019 r. Zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną lub mailową.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Powodzenia!

Szczegóły dostępne są w Regulaminie.