MINI MARATON ANIME

Już 11 marca, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na niezwykłą podróż do świata Anime. Pokażemy dwa wspaniałe filmy nominowanego do Oscara Mamoru Hosody. Czekają na Was przepiękne animacje, niezwykłe ścieżki dźwiękowe oraz niesamowite historie, które urzekły fanów na całym świecie. Na początek współczesna opowieść o pięknej i bestii w filmie BELLE. Następnie magiczna historia o potędze wyobraźni i akceptacji w filmie MIRAI.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11.03.2022, godz. 21:00

Zagramy:

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

BELLE / familijny / od 10 lat / napisy

BELLE / familijny / od 10 lat
Zwiastun
  • 竜とそばかすの姫
  • Od lat: 10, Czas trwania: 121 min.
  • Produkcja: Japonia [2021]

Reżyseria

Mamoru Hosoda

Scenariusz

Mamoru Hosoda

Obsada

Kaho Nakamura, Takeru Satoh, Rina Izuta

Opis filmu

"Belle" to historia wrażliwej Suzu, która wraz ze swoim ojcem mieszka w japońskim mieście Kōchi. Dziewczyna w młodym wieku straciła mamę i porzuciła przez to ukochany śpiew, który przywoływał zbyt wiele bolesnych wspomnień. Miejscem, w którym jej smutki znajdują ujście okazuje się być wirtualna rzeczywistość U. Tam, pośród 5 miliardów użytkowników Suzu odkrywa, że może być tam kim tylko zapragnie, a jej skrzętnie ukrywane słabości staną się w U jej największą siłą. To dopiero w wirtualnym świecie, pod pseudonimem Belle, dziewczyna zdobywa się na to, żeby ponownie zaśpiewać. Społeczność U natychmiast uznaje ją za fenomen i największą muzyczną gwiazdę. Kiedy jeden z jej koncertów zostaje zakłócony przez budzącą postrach Bestię, Belle chce za wszelką cenę odkryć prawdziwą tożsamość tej tajemniczej i intrygującej istoty. To od tego momentu zacznie się ich wspólna, pełna przygód i wyzwań podróż w dwóch równoległych światach. Czy bohaterowie odważą się odrzucić swoje awatary i ujawnić prawdziwe "ja"?

Galeria

Mirai / napisy

Mirai
Zwiastun
  • Od lat: 7, Czas trwania: 100 min.
  • Produkcja: Japonia [2018]

Reżyseria

Mamoru Hosoda

Scenariusz

Mamoru Hosoda

Obsada

Opis filmu

Rozpieszczonego Kuna czekają wielkie zmiany: w jego rodzinie pojawia się młodsza siostrzyczka – Mirai, na której koncentruje się uwaga rodziców. Niedługo potem chłopiec odkrywa tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka starszą wersję siostry.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
  • +7 dni do seansu 26 zł
  • 1-7 dni do seansu 30 zł
  • W dniu seansu 34 zł

Partnerzy do góry