Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

dolby atmos

NIE CZAS UMIERAĆ / napisy

No Time to Die

  • Thriller
  • Akcja
  • Czas trwania: 163 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: Wlk. Brytania/USA [2020]
  • Premiera: 01.10.2021 (Polska)

Reżyseria

Cary Joji Fukunaga

Scenariusz

Neal Purvis, Robert Wade, Scott Z. Burns, Cary Joji Fukunaga, Phoebe Waller-Bridge

Obsada

Daniel Craig, , Ralph Fiennes, Ana de Armas, Rami Malek, Christoph Waltz, Lea Seydoux, Naomie Harris

Opis filmu

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

W przypadku wprowadzenia przez władze państwowe w całym kraju bądź w poszczególnych regionach, w związku z występującym na terytorium RP stanem epidemii wirusa SARS-CoV-2, obostrzeń / ograniczeń bardziej restrykcyjnych niż obowiązujące w dniu zakupu biletu, Helios S.A. zastrzega sobie prawo do:
- zmiany miejsca, na które został zakupiony bilet,
- przesunięcia terminu seansu lub odwołania seansu i zwrotu biletu.