Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Spędź weekend walentynkowy w kinie Helios!

Spędź weekend walentynkowy w kinie Helios!

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym pomysłem na randkę jest wspólne obejrzenie filmu. Dlatego zapraszamy tych zakochanych (i nie tylko) na walentynkowy weekend w kinie Helios!

Jaki film wybrać? Najlepiej ten, który związany jest ze słowem… miłość. Tę do muzyki zobaczyć, jak również usłyszeć będzie można w filmie „Zenek”. Kolejnym tytułem, w którym miłość widać już gołym (!) okiem, jest „365 dni”. A tych z Was, którzy pałają miłością do pokręconych historii zapraszamy na „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”.

Nocnym markom polecamy również Nieromantyczny Maraton Filmowy, w którym do wyboru są aż dwa zestawy filmów.

To nie wszystko! Z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Co zrobić, aby zawalczyć o 1 z 10 zestawów kinomana?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 3 do 16 lutego.

Zwycięzców poinformujemy drogą telefoniczną lub mailową. Powodzenia!