Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Aladyn” z ukraińskim dubbingiem!

„Aladyn” z ukraińskim dubbingiem!

Gdy Guy Ritchie sięga po kamerę nie ma miejsca na nudę. Już w niedzielę przekonacie się o tym oglądając „Aladyna” w ukraińskiej wersji językowej!

REZERWUJ / KUP BILET

Warszawa – Helios Blue City
Аладдін
Аладдін

Od lat: 7, Czas trwania: 128 min.
Produkcja: США [2019]

Zwiastun

Treść

„Aladyn” to historia zakochanego w księżniczce Jasmine ubogiego Aladyna, który zostaje wtrącony do więzienia przez złego doradcę sułtana, Dżafara. Może on uciec, jeśli odnajdzie w Jaskini Cudów magiczną lampę, w której jest uwięziony dżin spełniający życzenia. Czy Aladynowi uda się okiełznać dżina i zdobyć serce pięknej księżniczki? O tym przekonacie się w tę niedzielę.

Serdecznie zapraszamy!


«Аладдін» з дубляжем українською мовою!

Якщо фільм знімає Гай Річі, глядачам не доведеться нудьгувати. Уже в найближчу неділю Ви зможете переконатися в цьому, дивлячись фільм «Аладдін» українською мовою.

«Аладдін» – це історія вбогого закоханого в принцесі Жасмін Аладдіна, який потрапив до в'язниці через підступного радника султана, Джафара. Він зможе втекти, якщо знайде в Печері чудес чарівну лампу з джином, який сповнює бажання. Чи Аладдін здолає приручити джина та здобути серце красуні-принцеси? Ви зможете про це дізнатися в найближчу неділю.

Запрошуємо!