Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Elita zabójców

Elita zabójców

Premiera:

Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Bohaterami są byli brytyjscy żołnierze ze specjalnej jednostki, na których polują zawodowi zabójcy.

Elitarni

Elitarni

Premiera:

Elitarna jednostka policji w Rio de Janeiro zwalcza handel narkotykami, ale utrzymanie porządku ma swą cenę. A Elitarnym coraz trudniej dostrzec granicę pomiędzy dobrem i złem.

Elitarni - Ostatnie starcie

Elitarni - Ostatnie starcie

Premiera:

Kojarzone głównie z karnawałem - Rio, stanie się miastem pełnym gniewu. Po dwóch stronach barykady staną oddziały specjalne i bezwzględni bossowie ulicznych gangów.

Elizabeth: Złoty Wiek

Premiera:

Kontynuacja filmu "Elizabeth" Shekhara Kapura. Druga część przedstawia relacje rodu Tudorów z Sir Walterem Raleighem i romans królowej ze słynnym podróżnikiem.

Elizjum

Elizjum

Premiera:

W roku 2159 obok siebie żyją: bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji…