Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

Informacje o przedłużeniu ważności biletów i zaproszeń

Informacje o przedłużeniu ważności biletów i zaproszeń

Drodzy Widzowie, bardzo się cieszymy, że możemy Was ponownie gościć w naszych kinach!

Bilety, które zostały zakupione w kasie kina lub przez aplikację mobilną przed zamknięciem naszych obiektów można zwrócić w kasie kina od daty ponownego otwarcia. Zwrot należności zostanie dokonany gotówką. W przypadku zakupu biletów na stronie internetowej www.helios.pl, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy z kinem do którego bilet został zakupiony.

Termin ważności niewykorzystanych zaproszeń przekazanych przez kino oraz kuponów i voucherów prezentowych zakupionych w kinach został wydłużony o okres, w którym kina były zamknięte, w związku z czym będą obowiązywać do 30 listopada 2021. W przypadku konieczności uzyskania dodatkowej informacji, prosimy o bezpośredni kontakt drogą e-mail z konkretnym kinem. Adres e-mail dostępny jest na stronie internetowej www.helios.pl w zakładce "KINO".

W sprawie terminu ważności zaproszeń zakupionych centralnie oraz kuponów i kodów elektronicznych zakupionych online prosimy o kontakt pod adresem kupony@helios.pl oraz numerem 509 077 660.

Do zobaczenia na seansach!