Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Helios na scenie

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

Najbliższe projekty realizowane w ramach Helios na Scenie:

  • BREAK THE SILENCE: THE MOVIE

Podróżujcie z BTS po całym świecie poznając zespół za kurtyną.

Jungkook, Suga, J-Hope, V, Jin, Jimin, RM opowiedzą swoje szczere i osobiste historie, o których wcześniej nie wspominali. Stoją naprzeciw swojemu drugiemu ja „PERSONA”.

Cennik biletów:

  • Cena ponad 7 dni przed seansem: 24,90 zł
  • Cena 1-7 dni przed seansem: 27,90 zł
  • Cena biletów w dniu seansu: 29,90 zł

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

Repertuar do góry

BREAK THE SILENCE: THE MOVIE / napisy

BREAK THE SILENCE: THE MOVIE

Zagramy już...

  • Seans z Cyklu Helios na Scenie
  • Od lat: 7, Czas trwania: 90 min.
  • Produkcja: South Korea [2020]

Reżyseria

Jun-Soo Park

Scenariusz

-

Obsada

Jungkook, Suga, J-Hope, V, Jin, Jimin, RM

Opis filmu

ŚWIATOWA TRASA KONCERTOWA BTS „LOVE YOURSELF: SPEAK YOURSELF” dobiegła już końca. Trasa, w ramach której BTS jako pierwsza koreańska grupa wystąpiła na stadionie Wembley, dotarła na szczyt listy najbardziej dochodowych tras koncertowych Billboard Boxscore. Koncerty odbyły się w Los Angeles, Chicago, Nowym Jorku, São Paulo, Londynie, Paryżu, Osace, Shizuoka, Rijadzie i Seulu.

Ekipa BREAK THE SILENCE: THE MOVIE uzyskała niespotykany dotąd wgląd w życie zespołu i przez cały czas podróżuje z BTS, przypatrując się każdemu członkowi grupy za kulisami. Poza sceną widzimy inną stronę BTS. Każdy z siedmiu członków zespołu szczerze dzieli się osobistymi historiami, których nigdy wcześniej nie opowiadał.

Odkryj moje drugie „JA”.

Odwiedź nasz Fanpage