MINI MARATON CZARNEJ PANTERY

W piątek 11 listopada Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na mini maraton w niezwykłym świecie Wakandy! Na początek “CZARNA PANTERA” - by udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata. Zaraz po krótkiej przerwie premierowo “CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU” - po stracie swojego obrońcy, Wakanda znów staje w obliczu zagrożenia. Kto przejmie rolę bohatera i włoży strój legendarnej Czarnej Pantery?

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11.11.2022, godz. 21:00

Zagramy:

 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

CENNIK:

  • Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 27,90 zł
  • Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 29,90 zł
  • Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 31,90 zł
  • W dniu seansu: 35,90 zł 

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

Repertuar do góry

Czarna pantera / napisy

Czarna pantera
Zwiastun
  • Black Panther
  • Od lat: 13, Czas trwania: 135 min.
  • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

Ryan Coogler

Scenariusz

Joe Robert Cole, Ryan Coogler

Obsada

Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o

Opis filmu

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

Galeria

CZARNA PANTERA: Wakanda w moim sercu / napisy

CZARNA PANTERA: Wakanda w moim sercu
Zwiastun
  • Black Panther: Wakanda Forever
  • Od lat: 13, Czas trwania: 161 min.
  • Produkcja: USA [2022]

Reżyseria

Ryan Coogler

Scenariusz

Joe Robert Cole, Ryan Coogler

Obsada

Angela Bassett, Lupita Nyong'o, Martin Freeman

Opis filmu

Po śmierci króla T'Challi, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią (Lupita Nyong'o) i Everettem Rossem (Martin Freeman), by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa. Film „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera, wyprodukowany przez Kevina Feige'a i Nate'a Moore'a, wejdzie do kin 11 listopada!

Galeria