RMF Classic+ i Helios prezentują: HALLOWEEN FINAŁ / napisy

Seans z Cyklu Helios na Scenie

  • Horror
  • Czas trwania: 111 min.
  • Od lat: 15
  • Produkcja: USA [2022]
  • Premiera: 28.10.2022 (Polska)

Reżyseria

David Gordon Green

Scenariusz

Chris Bernier, David Gordon Green, Paul Brad Logan, Danny McBride

Obsada

Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak

Opis filmu

„RMF Classic+ i Helios prezentują: HALLOWEEN FINAŁ” to wspólny projekt sieci kin Helios oraz radia RMF Classic. Pokazy cyklu to szansa na poznanie świata muzyki filmowej. Kolejna odsłona cyklu to próba odnalezienia w muzyce i ścieżce dźwiękowej elementów, które sprawiają, że podczas oglądania filmów grozy mamy gęsią skórkę.

W ramach cyklu specjalnych seansów „RMF Classic+ i Helios prezentują”, będziecie mogli zobaczyć filmy, w których istotną rolę odgrywa ścieżka dźwiękowa oraz muzyka. Tuż przed pokazami zobaczycie materiały video przygotowane przez dziennikarki RMF Classic, które tworzą audycje i podcasty dla subskrybentów RMF Classic+. Zwrócą w nich uwagę na istotne elementy muzyki filmowej, przedstawią ciekawostki związane z samymi produkcjami oraz opowiedzą o kompozytorach i artystach.

Dla widzów w kinach przygotowano ofertę zniżkową na zakup dostępu do platformy RMF Classic+. Przed każdym z pokazów specjalnych w ramach cyklu, użytkownicy platformy będą mogli także wysłuchać specjalnego podcastu, który będzie wprowadzeniem do seansu, a nagrywać go będą eksperci z RMF Classic i sieci Helios. Pokazy w ramach cyklu będą odbywać się raz w miesiącu.