Wydarzenia

Szczegóły

Kino na wakacje, taniej przez aplikację!

Kino na wakacje, taniej przez aplikację!

Lato obfitować będzie w moc premier. Poza filmami przygotowaliśmy dla Was także wyjątkową akcję, w ramach której bilety zakupione przez naszą nową aplikację mobilną dostępne będą w bardzo atrakcyjnej cenie na dowolnie wybrany film.

Lato to świetny czas na rozrywkę, tym bardziej, że całe wakacje obfitować będą w gorące premiery filmowe. Dzięki wyjątkowym cenom biletów żaden z Was nie przegapi porywających nowości. Na ekranach naszych kin pojawią się między innymi światowe hity w gwiazdorskiej obsadzie: "Thor: Miłość i grom" czy "Bullet Train", rodzinne animacje "Minionki: Wejście Gru", "Niezgaszalni" oraz "DC Liga Super-Pets", komedia obyczajowa "Każdy wie lepiej", gorące romanse "Na chwilę, na zawsze" i "After 4. Bez siebie nie przetrwamy", czy horror "Nie!" - dla fanów mocnych filmowych wrażeń na wielkim ekranie.

Nasza wakacyjna akcja promująca zakup biletów przez nową aplikację jest niezwykle prosta. Aby skorzystać z promocji, wystarczy pobrać aplikację Helios (dostępną w App Store oraz Google Play) i wybrać dowolny seans w okresie lipca i sierpnia. Cena biletów zakupionych przez aplikację będzie równa najniższej cenie zakupu na seanse regularne, która oferowana jest w ramach polityki cenowej "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz". Niezależnie od momentu zakupu, czyli nawet w dniu seansu, bilety będą dostępne w najbardziej korzystnej cenie. Akcja obejmuje także uwielbiane przez widzów Projekty Specjalne, z wyłączeniem seansów Kultury Dostępnej oraz NMF. Aktualne cenniki biletów na seanse w ramach Projektów Specjalnych objętych akcją dostępne są w zakładce wybranego Projektu.

Aplikacja mobilna Helios to wygodny sposób na kupowanie biletów, bez konieczności stania w kolejce do kasy. Po dotarciu do kina można od razu udać się do sali, okazując obsłudze bilet w postaci kodu QR. Aplikacja posiada intuicyjny system, który nie wymaga każdorazowego podawania danych przy zakupie. Dodatkowym plusem jest możliwość dokonania szybkiego zwrotu biletów, a także podarowanie ich wybranej osobie.

WYGODA I SZYBKOŚĆ
Zaloguj się, dodaj metodę płatności i kupuj bilety w kilka sekund!

BEZ KOLEJEK
Kup bilet w dowolnej chwili, nawet w drodze do kina. Omiń kolejki i od razu wejdź do sali

KOD QR ZAMIAST BILETU
Nic nie musisz drukować. Po prostu okaż kod w aplikacji obsłudze kina

Pobierz aplikację: