Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

Laleczka

Laleczka / napisy

Premiera:

„Laleczka” przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

Anna

Anna / napisy

Premiera:

Paryska supermodelka uwikłana w międzynarodową walkę wywiadów podejmuje grę, w której stawką mogą być losy świata.

Ja teraz kłamię

Ja teraz kłamię

Premiera:

Wysmakowana wizualnie, pełna dwuznaczności i zagadek opowieść o trójce celebrytów, których osobiste historie przenikają się, wciągając widza do przewrotnej gry, której finał zaskoczy wszystkich.

Maraton strachu

Maraton strachu

Start:

Już 28 czerwca we wszystkich kinach Helios zagramy Maraton strachu z długo wyczekiwaną premierą filmu „Polaroid”. Tak mocnego zestawu horrorów nie można przegapić!

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Daleko od domu / napisy

Premiera:

Peter Parker i jego przyjaciele wyruszają na wakacje do Europy, gdzie Peter stara się walczyć z nowym wrogiem, Mysterio, który, jak wskazuje jego imię, może nie być wszystkim, co się pojawia.