Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Baza filmów

Wyszukaj film

Lista filmów

Spotkanie

Spotkanie

Premiera:

Profesor ekonomii, po śmierci swojej żony prowadzi nudne i dość monotonne życie. Wszystko się jednak zmienia, kiedy poznaje dwóch nielegalnych imigrantów

Transporter 3

Transporter 3

Premiera:

Frank Martin otrzymuje zlecenie od Roberta Kneppera – ma dostarczyć bez zbędnych pytań nietypową przesyłkę, którą jest córka ukraińskiego urzędnika.

Księżna

Księżna

Premiera:

Księżna Georgiana wiedzie ekstrawaganckie, rozwiązłe życie i zaczęła popadać w ogromne długi spowodowane jej zamiłowaniem do hazardu.

The Spirit - Duch miasta

The Spirit - Duch miasta

Premiera:

Oficjalnie uznany za zmarłego detektyw Denny Colt pod osłoną nocy, zamaskowany przemierza ulice miasta walcząc z przestępczością...

W cieniu chwały

W cieniu chwały

Premiera:

Prywatne i zawodowe życie nowojorskich policjantów opowiedziane poprzez splatające się losy trzech pokoleń jednej z policyjnych rodzin.

Zmierzch

Zmierzch

Premiera:

17-letnia Isabella Swan przeprowadza się do małego, ponurego miasteczka w stanie Washington, w którym mieszka jej ojciec. Tutaj Bella poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena...

Młode wino

Młode wino

Premiera:

Honza to sympatyczny inteligentny oszust, który wraz ze swoim, nie bardzo rozgarniętym kumplem, prowadzi nie całkiem legalne interesy.

Opowiedz mi o deszczu

Opowiedz mi o deszczu

Premiera:

Agathe kobietą sukcesu, osobą publiczną, znaną aktywistką, która zasłynęła z wielu śmiałych poglądów, piętnujących mężczyzn i patriarchalne społeczeństwo.

Pocałunek o północy

Pocałunek o północy

Premiera:

Opowieść o dwojgu obcych ludzi, desperacko poszukujących miłości zanim zegar wybije północ w tę jedyną noc w roku.