Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Wydarzenia

Szczegóły

„Scooby-Doo!” w naszym kinie!

„Scooby-Doo!” w naszym kinie!

W pierwszej kinowej animacji z tym uroczym psiakiem w roli głównej poznacie nowe wątki dotyczące jego pochodzenia i zobaczycie bardzo zawiłe śledztwo… Tego filmu nie można przegapić, a kupując bilety z wyprzedzeniem – zaoszczędzicie najwięcej*!

KUP BILET

Wołomin – Helios
SCOOBY-DOO! / familijny / od 7 lat
SCOOBY-DOO! / familijny / od 7 lat / dubbing

Od lat: 7, Czas trwania: 94 min.
Produkcja: USA [2020]

Zwiastun

Treść

"Scooby-Doo!" pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby’ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. Ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną "apsokalipsę". Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby’ego i poznają jego przeznaczenie – wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.

Z przyjaciółmi zawsze raźniej – zapraszamy na pozytywne seanse w naszym kinie!

*UWAGA! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach czeka na Was oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym seansem. Decydując się na zakup biletu na film familijny dzień przed planowanym seansem zaoszczędzicie 2 zł, kupując bilet 2 dni wcześniej – 4 zł, a minimum 3 dni wcześniej – aż 6 zł!