Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Zapowiedzi

Najbliższe premiery

Bliźniak

Bliźniak / napisy

Premiera:

„Bliźniak” to innowacyjny thriller akcji, w którym Will Smith wciela się w postać Henry’ego Brogana, elitarnego zabójcy.

Countdown

Countdown / napisy

Premiera:

Gdy pielęgniarka pobiera aplikację, która twierdzi, że przewiduje moment, w którym dana osoba umrze, informuje ją, że ma tylko trzy dni życia.

Maraton Halloween 2019 – zestaw 1

Maraton Halloween 2019 – zestaw 1

Start:

25 i 31 października, w zestawie pierwszym premierowo ZŁE MIEJSCE i GODZINA OCZYSZCZENIA. Następnie wyłącznie w kinach Helios przedpremierowo ZAŚNIJ i PUPPET MASTER - 30. Rocznica.

Maraton Halloween 2019 – zestaw 2

Maraton Halloween 2019 – zestaw 2

Start:

25 i 31 października również zestaw drugi, z kolejnymi horrorami - premierowo ITSY BITSY, dalej DOM STRACHÓW, a na koniec przedpremierowo NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.