DZIEŃ DZIECKA w kinach Helios: 28-29 maja i 1 czerwca

Na specjalne seanse z konkursami zapraszamy w weekend 28 i 29 maja oraz 1 czerwca. Czekać na Was będą dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! W tych dniach kina Helios będą należały do dzieci!

Klemens zaprasza na wspólny Dzień Dziecka w kinie Helios!

Już 28 i 29 maja przeniesiemy się w świat Sadów Klemensa. Zapraszamy do wspólnej zabawy w holu kina w godzinach 10:30-16:00.

Sady Klemensa to Rodzinny Parki Rozrywki i Wypoczynku inny niż wszystkie. To chyba jedyne miejsce w okolicy gdzie wszystkie dzieci znajdą coś dla siebie a rodzice mogą oddać się chwili relaksu. W naszym kinie nie oddamy w pełni klimatu Sadów Klemensa, ale zrobimy wszystko by w weekend Dnia Dziecka nie zabrakło strefy zabawy, owocowej uczty kulinarnej dla zmysłów, kącika kreatywnego oraz nagród do wygrania w konkursach i zabawach przed seansami.

Animatorki z „Animator dla dzieci TM” zapraszają na:

  • warsztaty robienia gniotków
  • malowanie twarzy
  • kącik plastyczny
  • zabawy ruchowe
  • modelowanie balonów

Bawiąc się z nami spotkacie Klemensa z pysznymi jabłkami, przybijecie piątkę z Minionkiem i wyruszycie psim tropem wraz z Marshallem – do wytropienia wejściówki do Sadów Klemensa, bilety na Wielki Mecz Koszykówki Gortat Team vs Wojsko Polskie oraz inne nagrody niespodzianki!

W środę 1 czerwca w godz. 17:00 – 18:15 specjalnie dla najmłodszych widzów kącik plastyczny i malowanie roześmianych buziek a przed wybranymi seansami konkursy z nagrodami!

Sprawdźcie nasz repertuar i zarezerwujcie sobie czas na wspólną zabawę już dziś!

Czekać na Was będą konkursy z nagrodami oraz bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER     
Kategoria wiekowa - od 4 lat,
Czas trwania 84 min.

Młody Dogtanian marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. Wraz ze słynnymi muszkieterierami Atosem, Portosem i Aramisem będzie musiał obronić króla przed spiskiem nikczemnego kardynała Richelieu. Czy Dogtanianowi uda się zostać muszkieterierem i podbić serce pięknej Juliette? Ta psia drużyna podbije kina! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS
Kategoria wiekowa - od 7 lat,
Czas trwania 100 min.

Nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. Kiedy złoczyńcy zostają w końcu złapani, Pan Wilk zawiera umowę - aby uratować ich wszystkich od kary więzienia postanawia, że będą dobrymi obywatelami. Czy im się to uda? Sprawdźcie sami w tej zabawnej opowieści nie tylko dla najmłodszych widzów.

DETEKTYW BRUNO
Kategoria wiekowa - b.o.,
Czas trwania 110 min.

Ośmioletni Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Mieszka w rodzinnym domu dziecka, gdzie jest mu dobrze, ale tęskni za rodzicami. Kiedy odkrywa pozostawioną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu postanawia ruszyć na poszukiwania. Do pomocy „wynajmuje” detektywa Bruno, niezbyt sympatycznego serialowego aktora. Czy pełen entuzjazmu chłopiec i zmanierowany dorosły rozwiążą zagadkę i zaprzyjaźnią się ze sobą? Detektyw Bruno to niezwykle wzruszająca historia, którą koniecznie trzeba obejrzeć!

Ceny biletów:

  • Na seanse z konkursami w ramach pokazów z Dnia Dziecka w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik repertuarowy kina familijnego.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Zapraszamy!

Plikido góry

Partnerzy do góry