Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Maraton Podwójny - Maraton Mocy

24 sierpnia, we wszystkich kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. W zestawie drugim pokażemy cztery filmy w których główni bohaterowie obdarzeni są niezwykłymi mocami. Na początek premierowy pokaz filmu „Mroczne umysły” czyli nowa produkcja twórców uwielbianego serialu „Stranger Things". Tuż po nim „Kronika”, dalej „X-Men: Pierwsza klasa” i na koniec „Logan: Wolverine”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka mrocznej mocy, akcji i niezwykłego klimatu nie pozwolą Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.

Jesteście na to gotowi?

Start: 24.08.2018r. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

 • Mroczne Umysły (PREMIERA!)
 • Kronika
 • X-Men: Pierwsza klasa
 • Logan: Wolverine

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

 

Repertuar do góry

Mroczne umysły / napisy

Mroczne umysły
Zwiastun
 • The Darkest Minds
 • Od lat: 13, Czas trwania: 105 min.
 • Produkcja: USA [2018]

Reżyseria

Jennifer Yuh Nelson

Scenariusz

Alexandra Bracken, Chad Hodge

Obsada

Mandy Moore, Amandla Stenberg , Gwendoline Christie

Opis filmu

Gdy młodzi ludzie w tajemniczy sposób nabywają niezwykle silnych mocy, rząd uznaje ich za zagrożenie i skazuje na pobyt w zamknięciu. Szesnastoletnia Ruby, której moce nie mają sobie równych, ucieka z obozu i dołącza do grupy zbiegłych nastolatków, szukających bezpiecznej przystani. Wkrótce członkowie grupy uświadamiają sobie, że w świecie, w którym dorośli u władzy dopuścili się zdrady wobec nich, ucieczka nie wystarczy. Postanawiają utworzyć ruch oporu i wykorzystać dane im moce, by wziąć przyszłość w swoje ręce.

Galeria

Kronika

Kronika
 • Chronicle
 • Od lat: 15,
 • Produkcja: USA, Wielka Brytania [2012]

Reżyseria

Josh Trank

Scenariusz

Max Landis

Obsada

Michael B. Jordan, Michael Kelly, Alex Russell, Dane DeHaan, Anna Wood, Ashley Hinshaw

Opis filmu

Akcja skupia się na trzech nastolatkach, którzy odkrywają w sobie supermoce. Gdy dochodzą do tego, jak używać mocy i czerpać z tego korzyści, ich mroczna strona zaczyna dominować…

Galeria

X-Men: Pierwsza klasa / napisy

X-Men: Pierwsza klasa
Zwiastun
 • X-Men: First Class
 • Od lat: 12,
 • Produkcja: USA [2011]

Reżyseria

Matthew Vaughn

Scenariusz

Jamie Moss, Josh Schwartz

Obsada

Michael Fassbender, James McAvoy, Rose Byrne, Kevin Bacon, Jason Flemyng, Jennifer Lawrence, Alice Eve, January Jones, Zoe Kravitz

Opis filmu

"Prequel ""X-Men"" skupia się na historii znajomości pomiędzy Charlesem Xavierem (później Profesor X) a Erikiem Lensherrem (później Magneto), którzy razem uczęszczali do szkoły dla mutantów. Ich diametralnie różne poglądy mają ogromne konsekwencje dla szkoły i świata. Zanim więc stali się oni śmiertelnymi wrogami, byli bliskimi przyjaciółmi."

Galeria

Logan: Wolverine / napisy

Logan: Wolverine
Zwiastun
 • Logan
 • Od lat: 15, Czas trwania: 137 min.
 • Produkcja: USA [2017]

Reżyseria

James Mangold

Scenariusz

David James Kelly, Michael Green, James Mangold

Obsada

Hugh Jackman, Patrick Stewart

Opis filmu

W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan opiekuje się schorowanym Profesorem X w kryjówce przy granicy meksykańskiej. Wysiłki Logana, by ukryć się przed światem i ochronić swoje dziedzictwo, zostają zniweczone, gdy pojawia się młoda mutantka, ścigana przez mroczne siły. W rolach głównych: nominowany do Oscara Hugh Jackman i Patrick Stewart.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
 • Promocyjny* 28 zł
 • Ulgowy 32 zł
 • Normalny 36 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 16.08.2018r.

Partnerzy do góry