Szanowny Widzu Heliosa,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przejdź do strony »

Maraton Sylwestrowy - Zestaw 1

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Hugh Jackman, Zac Efron i Rebecca Ferguson, których zobaczymy w przepięknym musicalu „KRÓL ROZRYWKI”. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie - „GRA O WSZYSTKO”. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego, 2018 Roku!

Dla tych z Was, którzy będą głodni nie tylko wrażeń filmowych przygotowaliśmy wyjątkowe sylwestrowe przekąski. W skład lekkiego, aczkolwiek sycącego menu będą wchodziły między innymi:

 • pierożki z ciasta francuskiego,
 • babeczki z mozzarellą, pomidorkiem i serem żółtym,
 • boczek zawijany ze śliwką
 • śledź po tatarsku
 • oraz kilka innych kulinarnych niespodzianek.

Oczywiście o północy nie zabraknie noworocznego toastu z tradycyjną lampką szampana.

Start: 31.12.2017. godz. 21:15

UWAGA! ZMIANA KOLEJNOŚCI PROJEKCJI FILMÓW

Zagramy:

 • Gra o wszystko (PRZEDPREMIEROWO!)
 • Król rozrywki (PREMIEROWO!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

 

Regulamin NMF - pobierz

Zgoda opiekuna prawnego na udział osoby poniżej 15 lat w NMF - pobierz

 

Repertuar do góry

Król rozrywki / napisy

Król rozrywki
Zwiastun
 • The Greatest Showman
 • Od lat: 15, Czas trwania: 105 min.
 • Produkcja: USA [2017]

Reżyseria

Michael Gracey

Scenariusz

Bill Condon, Jenny Bicks, Michael Arndt

Obsada

Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Zac Efron

Opis filmu

Oryginalny musical, który ukazuje narodziny przemysłu rozrywkowego, głosząc jednocześnie pochwałę wyobraźni, dzięki której niemożliwe staje się możliwe. Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, który zaczyna od zera, by wcielić w życie ideę olśniewającego widowiska, stającego się sensacją na miarę światową.

Galeria

Gra o wszystko / napisy

Gra o wszystko
Zwiastun
 • Molly's Game
 • Od lat: 15, Czas trwania: 140 min.
 • Produkcja: USA [2017]

Reżyseria

Aaron Sorkin

Scenariusz

Aaron Sorkin

Obsada

Jessica Chastain, Idris Elba, Kevin Costner

Opis filmu

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła, nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, niele­galny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice naj­potężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorob­ku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedy­nym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

Galeria

Cennik do góry

Ceny biletów za cały maraton: Cena
 • +7 dni do seansu 65 zł
 • Cena promocyjna 75 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 21.12.2017r.

Partnerzy do góry